У вівторок, 19 червня, під час протестів під Радою, віце-спікер Ірина Геращенко закликала протестуючих розблокувати парламент і прийти 25 червня, під час непленарного тижні, передає Корупція.Інфо

Однак виступ Ірини Герщенко викликав лише негативну реакцію з боку учасників акції протесту. При цьому "Ганьба!" і "жене пургу" були найм'якшими виразами на адресу віце-спікера.

Зокрема, Геращенко пообіцяла, що з завтрашнього дня почнеться робота в профільних комітетах Ради. "Зараз неможливо сказати, що реалістично, а що ні". Їй у відповідь закричали "Ганьба!".

Віце-спікер також почала говорити, що 6% ВВП йде на армію. "І що це дає?" – кричать їй з натовпу. "Що ви локшину на вуха вішаєте!". "Вона з'їхала на армію, причому тут армія!" – обурилися учасники мітингу.

"Хлопці адже перед вами стоїть перший віце-спікер …", – спробувала урезонити натовп Геращенко, але її перебили дружним сміхом і образами.

На всі пропозиції Ірини Геращенко, їй у відповідь люди скандували "Видай зарплату".

Популярне: "Очей вже взагалі не видно": Ірина Луценко опублікувала романтичне фото з чоловіком з Одеси

Нагадаємо,  19 червня в центрі Києва під будівлею Верховної Ради відбулися сутички між протестувальниками афганцями і поліцією. Афганцям вдалося прорвати оточення поліції на площі перед парламентом і прорватися безпосередньо до будівлі Ради. У зв'язку з цим перекриті всі входи і виходи в будівлю Верховної Ради – туди нікого не пускають і не випускають.