Третій президент Віктор Ющенко дивується, де беруться мільйони гривень на рекламу у ймовірного кандидата в президенти Юлії Тимошенко, передає Корупція.Інфо

Відповідний допис з'явився на його сторінці у Facebook.

"Де беруться мільйони гривень на рекламу у опозиційного кандидата під час економічного падіння та воєнної агресії проти України?", – запитує Ющенко.

Він виклав відео 2009 року зі своєю заявою про Тимошенко (2010 року тодішній прем'єр балотувалася у президенти і програла Віктору Януковичу).

"Де беруться сотні мільйонів гривень на рекламу у людини, в якої немає ні квартири, ні шматочка землі, ні машини. Бомж. Як можна у 50 років бомжем жити в країні? Хіба це не питання чеснот? Політик у 50 років не має ні кола, ні двора. І хоче сказати, що він дасть відповідь нації: як облаштувати майбутнє. Так облаштуй своє майбутнє", – сказав Ющенко.

Нагадаємо, голова політичної партії "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко орендує в Козині під Києвом будинок у своєї двоюрідної сестри Тетяни Шарапової та користується чотирма суміжними ділянками. Про це йдеться у її декларації за 2017 рік.

Популярне: "Очей вже взагалі не видно": Ірина Луценко опублікувала романтичне фото з чоловіком з Одеси

Власної нерухомості Тимошенко не має.