Житель російського міста Ставрополя, що приїхав у гості до родичів у м. Вишневе Київської області, зламав флагшток і зірвав прапор УПА.

Про це повідомляють користувачі соцмережі Facebook:

“Все, що треба знати про москалів і мир із ними! Далі що? Будуть і нас рвати?” – написала Людмила Мартиненко.

Наругу над національно-визвольним прапором України чоловік здійснив у сквері Небесна Варта в неділю, 3 листопада. Своїх дій пояснити не зміг.

За словами іншого користувача Олександра Обами, правопорушник був затриманий поліцією та доправлений у відділення.

Згодом інцидент прокоментували у Вишнівському відділенні поліції, куди доправили порушника для встановлення особи, складання відповідних документів, з’ясування усіх обставин події та прийняття відповідного процесуального рішення.

За інформацією правоохоронців, 45-річний громадянин Російської Федерації приїхав до родичів у село Святопетрівське. Іноземець має посвідку на постійне місце проживання в Україні.

Як повідомляють поліцейські, у відділенні поліції чоловік поводив себе неадекватно: то голосно плакав, то починав сміятися. А коли пішов у туалет, вистрибнув із вікна коридору на третьому поверсі. “Стрибуна” доправили до лікарні з забійними травмами тіла.

Наразі до ДМС готується клопотання про скасування йому посвідки на тимчасове проживання, видворення його з країни із забороною подальшого в’їзду до України.

Через учинене напередодні правопорушення щодо громадянина РФ працівники поліції склали адміністративний протокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП.