Вбивця захоплювався маніяками і називав їх геніями. Владислав Росляков, якому закидають вбивство 20 осіб у Керчі, задовго готувався до теракту.
 
Про те, що наштовхнуло вбивцю на це страшний злочин, повідомив однокурсник Влада.

За словами юнака, Росляков завжди був замкнутим і іноді його відвідували досить дивні думки.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона
 

«Тихий ходив, постійно його не видно. Якось раз ми з ним розмовляли на практиці і він сказав, типу, все ненавиджу, як це все за**ало, і взагалі ненавиджу всіх цих людей, ненавиджу таких тупих, як у нас в політехі вчаться. І говорив, було б непогано всіх перестріляти і самому «випилиться» Може, я думав, у нього цей вислів в емоціях … Я чогось не надав цьому значення», – повідомив студент.

Також хлопець розповів, що Росляков захоплювався маніяками і називав їх геніями.

«Він мені якось сказав: «Ось, знаєш, цих … маніяків. Всіх їх називають психами, але вони насправді, типу, розумні. У них є на це свої причини. Вони робили все геніально. Він прям захоплювався цим», – згадав юнак.

Раніше ми повідомляли, що студентка, яка вижила в Керчі, розповіла подробиці трагедії.

Постраждала під час розстрілу студентів Владиславом Росляковим в керченському коледжі 15-річна першокурсниця Анастасія розповіла про те, що сталося всередині будівлі.
 
Вибух прогримів під час великої перерви, коли студенти обідали в буфеті навчального корпусу.

«Я зайшла всередину, а далі – оранжеве світло, гучний звук, і мене відкинуло хвилею. Потім я відкрила очі і побачила подругу, вона кричала, всюди валялися скла. Це був немов сон, але я розуміла, що не сплю, бо все відчувала. Всі бігли на вулицю, я теж встала і побігла, хоча у мене вся нога була в крові, синцях і порізах. Наче щось схопило і виштовхнуло мене на вулицю, напевно, інстинкт самозбереження», – розповіла Настя.