Зірку Голлівуду Чарлі Шина звинуватили в згвалтуванні 13-річного хлопчика, передає Корупція.Інфо

Популярне: Про це ніхто не здогадувався! Слідчий розповів про боягузливий вчинок водія “Туарега”

Інцидент стався на знімальному майданчику фільму "Лукас" 32 роки тому.

Жертвою Чарлі Шина виявився актор Корі Хейм, якого вже немає в живих. Про ПП журналістам розповів друг потерпілого Домінік Брашов. За його словами, в один із днів Корі не зміг стриматися і поділився страшною таємницею.

Про зґвалтування Хейм згадував у своїй книзі:

"У якийсь момент під час зйомок дорослий чоловік переконав його, що це абсолютно нормально в кінобізнесі – мати сексуальні стосунки. Це те, що" всі хлопці роблять ".

Фельдман не вказав ім'я зловмисника. Актор лише побічно звинуватив Шина, зазначивши, що недолюблює Чарлі, бо той сильно вплинув на одного з його приятелів, передає Daily Mail.

Близькі  Хейм запевнили, що він все життя намагався оговтатися від того, що сталося на знімальному майданчику, але так і не зміг побороти душевний біль. Корі Хейм помер в 2010 році від передозування наркотиків, йому було 38 років.

Шин заперечує звинувачення на свою адресу. За словами актора, між ним і Хейм ніколи не виникало інтимного зв'язку.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року Шин публічно зізнався, що є ВІЛ-позитивним. Дівчата, з якими Чарлі вступав в інтимний зв'язок, закидали його судовими позовами, зазначивши, що він приховував діагноз. Якийсь час Шин лікувався в США, а потім заявив, що знайшов альтернативних лікарів в Мексиці.