П'янка, розпуста, понти: як син мільярдера відсвяткував день народження (фото, відео)

Син мільярдера Сергія Саркісова відсвяткував 18-річчя на мільйони рублів

Двері столичного закладу Sixty минулого вечора були закриті навіть для самих відданих відвідувачів панорамного ресторану на 62-му поверсі центру "Москва-Сіті".

Глава компанії "РЕСО-Гарантія", 57-річний Сергій Саркісов не поскупився на святкування 18-річчя сина, списавши з кредитної картки 6 мільйонів тільки на те, щоб заклад працював лише "для своїх".

Ще вчорашні школярі, а нині студенти найпрестижніших московських вузів кілька годин прибували до місця торжества, влаштувавши неабияку пробку на набережній з "Майбахів" і "мазераті"

Лавіруючи між накритими столами, іменинник особисто зустрічав кожного, кому пощастило стати володарем заповітного запрошення на його вечірку: дочка колишнього президента футбольного клубу "Спартак" Діану Червіченко, гімнастку Кароліну Севастьянову, спадкоємицю відомого сценографа Бориса Краснова Дарину.

Разом з ним вітальний уклін відважували і ростові ляльки – людожер Шрек, Снігуронька, Дід Мороз. Казкові герої, Вальсуючі по залу під пісню "Куда уходит детство", спершу злегка спантеличили гостей, які звикли до своїх 18 вже гуляти "по-дорослому". Однак запримітив достаток міцного алкоголю на будь-який смак, молодь помітно повеселішала.

Уже після перших піднятих келихів на сцену піднявся винуватець торжества – Сергій Саркісов – молодший – разом зі своїм батьком, настанови якого викликали розчулено зітхання у всіх присутніх. Розважати гостей вечірки мільярдер довірив Нюше, групі Quest Pistols Show і Валерій Сюткін. Останній, до слова, є бажаним гостем на всіх святкуваннях сім'ї Саркісова. За сорокахвилинні концерти бізнесменові довелося списати зі свого рахунку ще 5 мільйонів рублів.

Дітей олігархів зі списку Forbes шеф-кухар пригощав салатами з смаженого гребінця і восьминога, тартаром з лосося і тунця, королівськими креветками в клярі, гарячими стравами з м'яса ягняти і палтусом, приправленим чорнилом каракатиці. Рахунок за банкет в ресторані склав 600 тисяч рублів. Кульмінацією вечора став святковий торт, в який батько зі сміхом занурив іменинника на очах у всієї золотої молоді
c68c62cea48233363b3cc101560b015c 98fb32a1c6e44d11f5918c3a3e9fdd49 f694e89c463476d319ac36753d4de89f