Терміново: несподівана смерть міністра охорони здоровья – відома причина смерті

Міністр охорони здоров'я Литви, депутат сейму Юрас Пожела, помер від гострого запалення підшлункової залози. Два останні місяці політик провів у госпіталі у важкому стані.

Міністр помер в лікарні, повідомляє DELFI. Лікування Пожела проходив у відділенні реанімації та інтенсивної терапії однієї з лікарень Вільнюса. Лікарі не змогли врятувати йому життя – чиновник був госпіталізований 17 серпня з гострими болями в животі, у нього діагностували гострий панкреатит.

«З гіркотою повідомляємо про смерть соратника, якого з наших рядів вирвала підступна хвороба», – заявив заступник голови Соціал-демократичної партії Литви, віце-спікер парламенту Альгірдас Сісас на зустрічі з журналістами, передає ТАСС.

Соратники міністра, сподіваючись на поправку Пожела, внесли його до партійного списку відбулися тиждень тому парламентських виборів, за яким він пройшов до парламенту.

Пожела був одним з найяскравіших молодих представників партії соціал-демократів, йому пророкували блискуче майбутнє, аж до поста прем'єра або президента Литви.

Міністром охорони здоров'я Пожела призначили в березні 2016 року. Був одружений, мав сина.