По Шарію. Апетит приходить під час їжі. Таке відчуття, що Президент Зеленський дав команду СБУ діяти максимально рішуче. І Баканову довелося заворушитися.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці пише політичний експерт і керівник Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

“Наступ проти проросійських сил триває. Дві реакції які я зараз чую:« давно пора »і« хто наступний? ». Хто наступний? Не знаю. Але, зважаючи на логіку останніх дій, наступним має бути хтось із проросійських політиків. І той, на кого щось нариють. Передбачаючи ще одне питання: «чи буде наступним Медведчук»? Відповім обережно: можливо, якщо щось нариють. Нас ще чекає чергове засідання РНБО. І всі приготувалися до нових сенсацій.

А тепер вже дуже серйозно. Звичайно ж, і санкції проти медведчуківських телеканалів, і підозра Шарію емоційно надихають. Але … Моя порада СБУ і Генпрокуратурі: постарайтеся не повторювати помилок ваших попередників порошенківського розливу. Докази і проти Т.Козака і проти Шарія повинні бути максимально об’ємними і максимально обґрунтованими. При цьому бажано не загрузнути в багаторічних і майже безрезультатних розслідуваннях, як це сталося при тих же попередниках”, – йдеться в повідомленні Фесенко.

Раніше, тг-канал “Таємниці депутата” повідомляв, що:

“РНБО готує інформаційну бомбу. Всі інсайди, які виходили сьогодні по телеграм-каналах, не вгадали. Окремим політикам і журналістам радимо приготуватися”.

Нагадаємо, в п’ятницю, 19 лютого, в приміщенні Офісу Президента на вулиці Банковій, 11 в Києві має відбутися засідання Ради національної безпеки і оборони України. Президент Володимир Зеленський доручив секретарю РНБО Олексію Данилову почати підготовку засідання. Частину питань на ньому буде розглянуто в закритому режимі.

Про це йдеться на сайті Глави держави.

Загрози національній безпеці держави, які повинні бути усунені, вимагають обов’язкових жорстких рішень в рамках, визначених Конституцією України та чинним законодавством. Суспільство має бачити державу, яка абсолютно точно знає сучасні ризики і вміє реагувати на них професійно і швидко.

Очевидно також, що, на жаль, в період до 2019 року українці наочно бачили, що необхідні рішення для захисту національної безпеки, які давно назріли, з політичних міркувань відкладалися. Відсутність тоді достатньої політичної волі заклала під основи нашої державності багато мін уповільненої дії, які і вимагають сьогодні системної протидії.

“Для Володимира Зеленського є безумовним пріоритетом виконання конституційного обов’язку Президента щодо забезпечення національної безпеки держави. Рішення, які приймаються в результаті колегіальної роботи Ради національної безпеки і оборони, повністю відповідають інтересам України на даному етапі розвитку нашої держави”, – йдеться у повідомленні на сайті.