Депутатська фракція “Слуга народу” може поставити на обговорення питання про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова, якщо початок процесу вакцинації проти COVID-19 не буде розпочато на поточному тижні і не буде організовано належним чином. Про це сказала заступниця глави фракції Євгенія Кравчук під час брифінгу в середу.

“Я спостерігаю, що таких народних депутатів, які вже хотіли б відправити міністра Степанова у відставку, стає більше. Тому ми поки що спостерігаємо і дуже сподіваємося, що на цьому тижні, як і обіцяв міністр, вакцинація все-таки почнеться або принаймні ми отримаємо партію вакцини, і далі потрібно поспостерігати хоча б кілька тижнів, як буде організовано цей процес. Якщо побачимо, що і там є проблеми, тоді, очевидно, можна буде ставити це питання, але принаймні на обговорення у фракції”, – зазначила Кравчук.

В свою чергу, Максим Степанов сам вказував на те, що  вакцинація проти коронавірусу в Україні почнеться до кінця цього тижня. Відповідну заяву урядовець зробив під час вчорашнього брифінгу.

Степанов додав, що затримка з доставкою вакцини виникла через технічні та бюрократичні проблеми, на які ніяким чином не могла вплинути Україна.

Очільник МОЗ додав, що робити щеплення в Україні почнуть майже відразу після отримання препарату.

За словами Степанова, Міністерство охорони здоров’я України також отримало від НАБУ вимогу про надання інформації про всі перемовини з виробниками вакцин проти коронавірусу. За його словами, він вже дав доручення підготувати інформацію протягом доби.