Президент США Джо Байден повідомив журналістам, що, швидше за все, переговорить із колегами з Росії та України Володимиром Путіним та Володимиром Зеленським.

У прямій трансляції телеканалу CNN, 26 листопада,  Президент США розповів, що має намір поговорити із представниками обох країн, а саме з Путіним та Зеленським.

З усією ймовірністю, — відповів Байден на запитання про заплановані контакти з обома лідерами.

Російські представники раніше говорили, що розмова Байдена і Путіна, які зустрічалися особисто у червні, можлива до кінця року. Нагадаймо, що американські чиновники заявили, що не вірять, що пан Путін ще вирішив, чи вживати військових дій проти України. Поки загроза сприймається серйозно, за словами чиновників, Сполучені Штати та їхні союзники мають час спробувати підготувати Київ і переконати Москву, що такий крок буде жахливою помилкою. Американська адміністрація зосереджена, щоб зупинити агресивні дії Президента РФ від нападів на Україну.

Американські чиновники разом з країнами-союзниками  планують низку заходів з покараннями для Російської Федерації за будь-які провокації.

На даний момент адміністрація Байдена зосереджується на дипломатичних каналах, щоб стримувати і відмовляти Путіна, за словами людей, знайомих з цим питанням, – про це повідомляють у The New York Times.