Збройні сили України уразили один з російських командних пунктів. Імовірно, під час удару було ліквідовано генерал-майора ЗС РФ Володимира Завадського.

ЗСУ завдали нищівного удару по командному пункту 10-ї бригади спецпризначення ГУ ГШ ЗС РФ. Він розміщувався у селищі Нова Маячка на окупованій лівобережній частині Херсонської області.

Інформацію підтвердив канал, який ведуть офіцери угруповання «Днепр» ЗС РФ.

Канал різко розкритикував військове керівництво за те, що командний пункт знаходився так близько до лінії фронту – лише за 22 км.

«Підтверджуємо інформацію про приліт у н.п. Нова Маячка… Інформація правдива. Противник завдав ракетного удару по КП 10 обр СПН… Чи не час командуванню «Днепр» подумати про відведення пунктів управління частинами та з’єднаннями на безпечніше віддалення від лінії фронту, хоча б за кордон Нова Каховка — Вірменськ. Інакше нові прильоти — лише питання часу», — пишуть російські офіцери.

Вони уточнили, що за удару були й загиблі, і поранені військові РФ. Кількість назвати відмовилися, щоб не радувати українців. Проте зазначили, що того ж дня на Південному фронті було ліквідовано замкомандувача 14-го армійського корпусу ЗС РФ генерал-майора Володимира Завадського. Раніше подейкували, що він підірвався. Проте достовірнішою версією виглядає, що він потрапив під удар, перебуваючи на командному пункті.

Однак, запевняє інший проросійський Telegram-канал, це не відповідає дійсності, оскільки Завадський не ризикнув би наблизитись до лінії фронту.

«Завадський справді загинув учора, але внаслідок підриву на міні у тиловому районі, а не бойового зіткнення із противником. Загибель генерала сталася під час бездумного переміщення групи на чолі із Завадським на ділянці відповідальності на віддалі від лінії бойового зіткнення» — повідомив російський ресурс.