Іспанський суд прийняв рішення щодо екстрадиції народного депутата Олександра Онищенка в Україну, але останнє слово залишилося за Кабінетом міністрів країни.

"Суд прийняв рішення про екстрадицію, але останнє слово за іспанським урядом. У судовому рішенні є застереження, що останнє слово за Кабінетом міністрів. Крім того, якщо іспанці приймуть рішення про видачу, цього не станеться, до моменту поки не буде прийнято рішення щодо надання мені політичного притулку. Це окремий процес. Паралельно адвокати подаватимуть скаргу до Конституційного суду Іспанії", – розповів Онищенко 

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

За його словами, президент України Петро Порошенко нібито особисто приїжджав до Іспанії, щоб домовитися з цього приводу.

"В один і той же час був суд щодо мене і моєї матері. У нас одна справа, однакові епізоди. Суд щодо матері закінчився за пару днів. Щодо мене процес про екстрадицію три місяці тривав. І рішення віддали на наступний день після того, як він поїхав після першого офіційного візиту", – відповів нардеп-втікач на питання журналістів.

Він також розповів, що живе зараз в Іспанії. Суд йому не обмежив пересування по світу, але Онищенко намагається бути "обережним".

"Де б не затримали, видати не можуть – поки не отримаю довідку, що мені в цьому статусі відмовлено. Зверніть увагу, поки ще нікого з українців, що живуть у Європі не видали. Каськів (Екс-глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів. – Ред.) – не враховується. Той сам повернувся, заплатив і поїхав. Ніхто не вірить українській владі. Більше того, я дивлюся, що багатьох політиків, хто був у розшуку Інтерполу, там зараз уже немає", – сказав Онищенко