У школі російського селища Велика Іжора (Ломоносовський район, Ленінградська область) однокласники били ногами 12-річного хлопчика через те, що він народився в Івано-Франківській області.

Побиття 6-класника 17 квітня в кабінеті математики однолітки зняли на відео , передає Корупція.Інфо.

За словами сусідів, дитина систематично повертається додому побитим. Причиною називають його походження. Його дражнять "х*хлом" і "ізгоєм", хоча в школі він навчається з першого класу.

За словами матері, Наталії, вона перебралася до Росії дев'ять років тому, працює соцпрацівником, чоловік військовослужбовець.

"Ми синові сказали в бійки не вплутуватися і не відповідати. Коли він приходив з синцями, то нічого не говорив. Але в той день повернувся сильно побитим, і я пішла в школу. Там мені показали відео. Діти знімають таке і викладають в інтернет" , – розповіла мати. За її словами, сина відправили додому, навіть не подзвонивши ні їй, ні батькові.

Класний керівник хлопчика Марія Сухова відповіла, що знала про те, що дитину ображають.

"Але те, що били, не знала. Мені говорили, що бійка була ще близько "Пятерочки" до цього … Мамі увечері зателефонувала. Його в порядок привели, він вмився, і його відправили додому. Я йому порадила піти з батьком до лікаря. треба було, звичайно, когось з них відправити", – поскаржилася вчителька.

Директор школи Любов Авдєєва, почувши питання, відразу заявила: "Давайте не будемо роздмухувати", – і повторила цю фразу ще кілька разів.

Популярне: "На риболовних сітях на оптовому ринку": Пристрасна парочка не стримала свій порив на очах у сотні роззяв

За даними ЗМІ, вранці 20 квітня в школу повинні були прибути співробітники відділу у справах неповнолітніх Ломоносовского ОМВД.

Крім того, за вказівкою керівництва Следкома Ленобласті організовано проведення дослідчої перевірки.

"В даний час проводяться необхідні перевірочні заходи з метою встановлення всіх обставин події. За результатами перевірки буде прийнято процесуальне рішення", – повідомили в російському відомстві.

Дане відео було видалено з невідомих причин.