154826

Екс-держсекретар США Хілларі Клінтон оголосила про свою перемогу в боротьбі за висунення кандидатом в президенти від Демократичної партії.

Про це повідомляє ВВС, передає Корупція Інфо.

Після перемоги на праймеріз в Нью-Джерсі вона стане першою в історії жінкою, номінованою великою партією на пост президента США. Клінтон назвала свою перемогу історичною віхою для всіх жінок.

"Завдяки вам ми досягли важливого рубежу. Вперше в історії нашої нації від однієї з великих партій на пост президента висувається жінка", – сказала Клінтон, виступаючи перед своїми прихильниками в Брукліні після того, як стали відомі результати праймеріз Демократичної партії в Нью-Джерсі.

"Сьогоднішня перемога належить не одній людині. Це перемога поколінь", – додала колишній держсекретар.

Клінтон подякувала свому супернику Берні Сандерсу, сказавши, що дискусія про нерівність доходів в США, на якій той будував свою кампанію, буде дуже важлива для американської політики.

Вона закликала своїх прихильників об'єднатися проти республіканського кандидата Дональда Трампа, якого назвала непридатним для президентської посади.

Президент США Барак Обама вже привітав Хілларі Клінтон з цією перемогою.

Нагадаємо, агентство АР повідомило у вівторок, що Хілларі Клінтон вже заручилася підтримкою необхідного для висунення кандидатом в президенти США від Демократичної партії кількості делегатів.