40

З банківської комірки в Швейцарії влада вилучила матеріали розслідування у справі про катастрофу Боїнга-777" компанії Malaysia Airlines, які зібрав приватний детектив Йозеф Реш.

Про це повідомляє голландське видання De Telegraaf, передає Корупція Інфо.

Приватний детектив з Нідерландів Йозеф Реш проводив розслідування для невідомого замовника і зберігав документи по справі в банківській комірці в Цюріху. Папери були вилучені у відповідь на запит влади Нідерландів.

Малайзійський літак, що слідував рейсом MH17 з Амстердама в Куала Лумпур, розбився 17 липня 2014 року після того, як він був збитий на території Донецької області. Всі 298 чоловік, що знаходилися на борту літака, загинули. Розслідування досі не завершено.

Раніше приватна американська розвідувально-аналітична компанія Stratfor стверджує, що ідентифікувала російський "Бук" за 5 годин до катастрофи МН17. Його видно на супутникових фотографіях в районі міста Сніжного.

Як повідомлялось раніше, прокуратура Нідерландів опублікує первинні результати розслідування трагедії малайзійського Боїнга МН17 восени 2016 року. Слідча група заявила про те, що розслідування авіакатастрофи значно прискорилося. Також представники Нідерландів повідомили про "певні нюанси", які вимагають трохи більше часу, ніж планувалося спочатку.