Народний артист Білорусії Август Милованов помер на 83-му році життя, повідомляється на сайті мінського Національного академічного театру імені Янки Купали, де тривалий час працював актор.

У театрі відзначили, що прощання відбудеться на головній сцені, а про час громадянської панахиди і місце поховання пообіцяли повідомити пізніше.

Август (Августин) Милованов народився в 1937 році в Сталінграді. У 1961 році закінчив Білоруський театрально-художній інститут. Працював в театрах в Волгограді і Вітебську, потім став одним з провідних артистів Національного академічного театру імені Янки Купали. У 1989 році йому присвоїли звання народного артиста Білорусі. У 2012 році Милованов пішов зі сцени через проблеми зі здоров'ям і мікроінсульт.

Артист відомий за роллю художника Кіндрата Степановича в дитячій картині "Бронзовий птах" і глави ОГПУ В'ячеслава Менжинського в телесеріалі "Державний кордон". Крім того, знімався в художніх фільмах "Вся королівська рать", "Зимородок", "Люди на болоті", "Записки юного лікаря", серіалах "Каменська-2", "Терористка Іванова" і інших картинах.