Звернення до виборців 120-го виборчого округу (Городоцький, Мостиський та частина Самбірського районів) кандидата в народні депутати України Олександра Власенка.

У зверненні сказано:

"Я, кандидат у народні депутати України від 120-го одномандатного виборчого округу, закликаю своїх виборців голосувати за Ярослава Гарасима, який за соціологічними опитуваннями та позиціонуванням преси є на сьогодні найсильнішим – кандидатом у цьому окрузі. Вважаю, що Гарасим – готовий боротися за справедливість та має потужний потенціал перемогти нечесних представників теперішньої влади"Я ішов на вибори не для піару своєї особистості чи задоволення власних меркантильних інтересів, а для того, щоб нарешті були виконані вимоги Майдану. Саме в цьому наші цілі з Ярославом Гарасимом збігаються". І далі: «Події Майдану довели, що наша сила – в єдності. Україні надзвичайно потрібна чесна та мудра влада, яка би змогла врегулювати державотворчі процеси, знайшла вихід зі складної політичної, економічної та духовної ситуації, що склалася в нашій державі.

Тому звертаюся до вас, шановні краяни! Голосуйте в неділю, 26 жовтня, серцем і сумлінням. Підтримайте кандидата в народні депутати Ярослава Гарасима – інтелігента, освітянина, людину з великим досвідом управлінської роботи".

 

Джерело: gal-info

 ‡агрузка...