Прокуратурою Львівської області забезпечена участь прокурора у розгляді судом адмінпротоколу, складеного та скерованого до суду УЗЕ у Львівській області, стосовно головного державного ревізора-інспектора відділу податкового супроводження підприємств паливно-енергетичної галузі у Львівському управлінні Офісу великих платників податків ДФС України.

Встановлено, що держслужбовець не повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані – набуття у власність квартири, вартістю 775 тис грн.

Таким чином чоловік вчинив адмінправопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч.2 ст.172-6 КУпАП.За результатами судового розгляду, постановою Сихівського районного суду м.Львова 28.08.2019 вказану особу визнано винною та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Рішення суду набрало законної сили.

Нагадаємо, Києво-Святошинський райсуд Київської області за угодою зі слідством оштрафував на 25,5 тис грн. керівника групи з охоронних зон магістральних газопроводів філії «Управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз» АТ «Укртрансгаз» Олега Жовтяка, який отримав $6 тис неправомірної вигоди.