У Львові студентка, прийнявши яскравий балончик з газом дратівної дії за парфум, застосувала його вміст в кімнаті одного з гуртожитків, і «відправила» в лікарню дванадцять чоловік.

Як повідомляють в ГУ НП в Львівській області, за допомогою до медиків звернулися неповнолітні юнаки та дівчата віком від 15 до 17 років, у яких лікарі діагностували «отруєння в результаті токсичної дії невідомої речовини». Чотирьох відпустили по домівках після надання допомоги, а інші залишилися в лікарні.

Про ПП медики повідомили в Шевченківський відділ поліції у вівторок, 22 жовтня, близько 23:00. Поліцейські з’ясували, що всі постраждалі – студенти львівського училища, які проживають в гуртожитку.Близько 21:30 одна зі студенток зайшла в кімнату до знайомого, щоб забрати свій зарядний пристрій до телефону. В кімнаті вона побачила балончик яскравого кольору, подумала, що це духи і натиснула на розпилювач … В балончику виявився газ дратівної дії «Перець-4», який хлопець купив кілька днів тому через Інтернет.

У львівської поліції зазначають, що вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

За інформацією департаменту із захисту цивільного населення Львівської ОДА, в результаті інциденту постраждали 12 дітей і один дорослий.

«Станом на ранок середи, 23 жовтня, в лікарні госпіталізовано семеро дітей, у віці 15-16 років, четверо з них знаходяться в реанімації, троє – в терапевтичному відділенні. Решта постраждалих проходять амбулаторне лікування », – сказано в повідомленні.