10534
Вироком Самбірського міськрайонного суду 35-річного жителя міста Самбора за скоєння грабежів та крадіжок засуджено до п’яти років та трьох місяців позбавлення волі

Чоловік у серпні 2013  року  за скоєний  грабіж    отримав п’ять років  позбавлення волі і був звільнений від  відбування покарання з іспитовим терміном на три роки. Проте судимість не стримала його від скоєння нових кримінальних „подвигів”.

Як було доведено в суді, вже через місяць, у вересні 2013 року, чоловік на автовокзалі міста Самбора в маршрутному таксі відкрито, в присутності пасажирів, заволодів грошовою виручкою водія, який відлучився із салону автобуса.

Ще два злочини він вчинив у червні минулого року. Зловмисник у Самборі викрав два велосипеди вартістю кожен по 1200 гривень: з-під магазину та з-під головного корпусу туберкульозної лікарні. А вже у жовтні з припаркованого на вулиці Шевченка у Самборі  автомобіля ВАЗ-2101 викрав магнітолу, акумуляторну батарею та 10 літрів бензину на загальну суму  900 гривень.

У січні цього року, він з автомобіля «КАМАЗ» викрав акумуляторну батарею  вартістю 1000 гривень.

Прикметно, що всі злочини, зловмисник скоював на території рідного міста Самбора. Та правоохоронці і Феміда поставили крапку в його протиправній діяльності.

Рішенням Самбірського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186 (грабіж)  та ч.2 ст.185 (крадіжка)  КК України.

З врахуванням не відбутого покарання, отриманого засудженим у серпні 2013 року, суд  призначив йому за вчиненні злочини остаточне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років та трьох місяців позбавлення волі, інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.