Аби допомогти мешканцям Сходу та військовим, долучились люди ледь не кожного двору одного з районів Львівської області.

Мешканці Львівщини передали на Донбас величезну фуру гуманітарної допомоги Масштабну гуманітарну допомогу жителям Донбасу на різдвяні свята відправили зі Львівщини

Попри мороз та сніг із самого ранку біля величезної фури кипить робота – живим ланцюгом хлопці передають пакунки, щоб чимшвидше завантажити вантажівку. Кажуть, гуманітарну допомогу збирали усім районом. Щоб відправити її, також довелося збирати цілу ватагу. 

Аби підсобити людям, що живуть майже на лінії фронту, долучилися мешканці чи не кожного двору. Хтось давав продукти, хтось гроші, хтось придбав солодощі для малюків. Увесь процес координували церковні громади.

 "Сьогодні вони не отримують соціального захисту чи допомоги від влади… А людина, це ж український народ… Потрібно їм і одягнутися тепло, і поїсти щось, споживати. Так що це і для населення, і для воїнів", – пояснив архієпископ Дрогобицько-Самбірський Яків. 

 Разом із солдатами на схід поїдуть і священики. Там, на передовій, у містах і селах, вони проведуть святкові молебні. Фуру з провізією передали бійцям батальйону "Львів". Разом з нею вояки отримали і ключі від двох позашляховиків – це подарунок від громади уже виключно для військових. Ті радощів не приховують – з такою підтримкою бойовий дух – не зламати. "Кожен з нас готовий два рази померти за свою Батьківщину. І ми уже говорили, є девіз – якщо потрібно, ми повертаємося із того світу", – каже командир третьої роти батальйону "Львів" Руслан Дребот.

 Уже за кілька днів гуманітарний вантаж зі Львівщини військові доправлять до Дебальцевого, а звідти – по домівках і на передову.

 

 

Джерело: ТСН