Українські військові менше ніж за тиждень знищили техніку російських окупантів на суму 670 млн доларів. Значну кількість було знищено під час контрнаступу у Харківській області.

Про це повідомляє Forbes.

За даними Генерального штабу, протягом 6−11 вересня українські захисники знищили 2850 загарбників та 590 одиниць техніки. Зазначається, що більшість техніки було знищено в ході контрнаступу в Харківській області, проте яку саме встановити важко.

Втрати окупантів склали 86 танків і 158 бойових броньованих машин, 106 артилерійських систем, 159 автомобілів і 46 одиниць іншої техніки.

Повідомляється, що найдорожча втрата росіян — комплекс радіоелектронної боротьби (57 млн доларів), який було знищено у Запорізькій області. На Харківщині загарбники втратили винищувач-бомбардувальник Су-34 (36 млн доларів) та контрбатарейну радіолокаційну систему Зоопарк-1М (25 млн доларів).

Також зазначено, що не всю втрачену окупантами техніку було знищено. За даними аналітичного проекту Oryx, з 6 по 10 вересня ЗСУ захопили 129 одиниць техніки, яку Forbes оцінює у 104 млн доларів, зокрема дев’ять гаубиць Мста-С та Мста-Б на суму понад 43 млн доларів.