JPG33 (1)
 
Міліціонери провели обшуки в будинках керівників державного підприємства «Красноармійськвугілля», які підозрюються в нанесенні державі збитків у розмірі 52 мільйонів гривень. Одного з підозрюваних затримали.
 
«В рамках кримінального провадження за ч.5 ст.191 КК України співробітники УДСБЕЗ ГУМВС України в Донецькій області провели обшук місць проживання керівників ДП« Красноармійськвугілля ».
В ході слідчих дій у одного з них вилучено 195 тис. гривень, АКМС та набої до нього, бухгалтерські документи, 19 різних печаток. Цей керівник був затриманий в порядку ст.208 КПК України», – повідомляє начальник ГУ МВС у Донецькій області В'ячеслав Аброськін.
 
Головний міліціонер Донеччини також зазначає, що в правоохоронних органів є достатньо доказів для того, щоб звинуватити керівників ДП ​​«Красноармійськвугілля» в злочинних діях. Під останніми мається на увазі нанесення держбюджету збитків у розмірі 52 мільйонів гривень.
 
«Цих грошей вистачило б на оплату праці шахтарів. І в кінці березня, в Димитрові, близько 500 працівників цього об'єднання точно не вийшли б на акцію протесту через борги по зарплаті», – стверджує Аброськін.
 
Нагадаємо, міністр енергетики України Володимир Демчишин повідомив, що українська сторона купує антрацитове вугілля на окупованих територіях Донбасу.

Читайте також: На ПП “Шегині-Медика” затримали українця з контрабандою на 17 млн. грн.