Зловмисником, який кинув гранату в автомобіль зі співробітниками СБУ, був діючий сержант поліції, який раніше служив в сумнозвісному «Беркуті», передає Корупція.Інфо

Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітнянская. За офіційною інформацією, СБУ проводила операцію із затримання торговця зброєю, яким і виявився діючий поліцейський, який раніше служив в сумнозвісному «Беркуті».

Популярне: "Будеш його дружиною, а моєю коханкою…": Відома журналістка розповіла про домагання політикаКоли до нього дійшло, що перед ним несправжні покупці і йому загрожує негайне затримання, «беркутівець» кинув гранату в автомобіль СБУ, в результаті чого осколкові поранення отримав співробітник «Альфи». Злочинець втік.

В даний час його пошуками займається поліція. Збуджено кримінальну справу за ч.1 ст. 348 КК України (посягання на життя співробітника правоохоронного органу), ведуться невідкладні слідчі дії по затриманню злочинця.

Гітнянская підкреслила, що СБУ виявляє і забирає великі обсяги нелегальної зброї і працює над пошуком і нейтралізацією каналів збуту. Одним з таких каналів і виявився співробітник реформованої поліції.