На думку Руслана Рябошапки, в Агентстві працюють випадкові люди.

Керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції потребує зміни для ефективної перевірки електронних декларацій. 

Із такою думкою виступив радник новообраного президента України, головний експерт з правоохоронної та антикорупційної політики в штабі Володимира Зеленського Руслан Рябошапка.

За його словами, у НАЗК працюють "фактично випадкові люди", які до того ж є політично залежними. Таким чином, Рябошапка переконаний, що цей орган працювати нормально вже не зможе, тому єдиним варіантом в цій ситуації є зміна керівництва.

"Ми розуміємо, що без зміни керівників органу система перевірки електронних декларацій нормально не запрацює. Зміна керівництва органу пов’язана з ефективною перевіркою електронних декларацій", – додав він.

Олександр Мангул очолив НАЗК після звільнення Наталії Корчак, яка мала неоднозначний авторитет. Мангула вважають людиною наближеною до Петра Порошенка, оскільки той працював головою Мелітопольської РДА і очолював список БПП на місцевих виборах. Порошенка він називав "ефективним президентом". Він потрапив до НАЗК тільки у січні 2018 року, зайнявши одне зі звільнених місць після демаршу, в тому числі і Руслана Рябошапки. 

Повноваження глави Національного агентства із запобігання корупції добігли кінця, але Наталя Корчак лишається працювати. Сьогодні члени агентства обрали собі нового керівника – Олександра Мангула.