Популярне: На загальну суму 1,5 мільйона доларів: До суду направили справу щодо екс-заступника міністра та двох його синів

Одіозний колишній мер Слов'янська Неля Штепа, яка свого часу закликала президента Росії Володимира Путіна ввести війська, вирішила очолити Україну, передає Корупція.Інфо

За словами Штепи, зараз її доля в руках Бога.

«Старець Зосима, царство йому небесне, давним-давно сказав: ти в 2018 році керуватимеш Україною… Якщо це треба буде, я готова. Все в руках Господа Бога. Якщо він вирішить, що потрібна країні мама, яка дійсно зробить цю країну багатою і мирною, то так», – заявила Штепа.

Якщо ж не вийде, то скандальний політик готова зупинитися на Слов'янську.

«Мені досить буде мого міста Слов'янська; що я кожен день буду бачити свою сім'ю, своїх дітей. Я скучила за своїми внукам!»- додала вона.

Вона також заявила, що впевнена в тому, що Донбас повернеться до складу України.

«Якщо закінчити сьогодні війну, Донбас повернеться до складу України. Сьогодні повинна бути політична воля нашого керівництва. Чи не цей цирк, це шоу, що вони розігрують на Донбасі, а повинна бути політична воля керівництва країни, щоб закінчилася війна.

Ніхто нікого не переслідує, і Донбас перейде спокійно, всі люди перейдуть. Я бачу, що скоро з'явиться такий керівник країни, який об'єднає і Донбас, та й Крим до нас піде назад », – сказала Штепа.