Нардеп Сергій Лещенко стверджує, що усі справи Юрія Іванющенка потрапляють лише до однієї судді Печерського суду Києва – Ірини Литвинової.

"У Києві у Печерському судді в Іванющенка є "своя" суддя, яка вирішує для нього питання. Саме вона буде мене судити за позовом одіозного соратника Януковича", – написав Лещенко у Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Більшість справ, які стосуються Іванющенка, в Печерському суді Києва потрапляють до "єдиного вікна" – до судді Ірини Литвинової. Це типові ознаки корупційної злочинної змови, що дозволяє Іванющенку зловживати своїми грошима, статусом і отримувати необхідні рішення суду, для того, щоб і далі залишатися безкарним та насолоджуватися життям на "зароблені" в часи Януковича кошти", – наголосив він.

За словами депутата, саме до судді Литвинової потрапив позов Іванющенка проти нього, а також інший позов – проти депутата Андрія Левуса і журналіста Юрія Бутусова.

Завдяки рішенню суду Іванющенка свого часу зняли з розшуку Інтерполу. Таким чином, пише нардеп, Іванющенко зміг побувати на Лазуровому узбережжі Монако, де мешкає його родина, а також з’їздити на фінал Ліги Чемпіонів у Мілан з братами Суркісами.