Народний депутат-радикал Андрій Лозовий зробив різку викривальну заяву про підкуп виборців на довиборах в 206 окрузі в Чернігові.

"От не можу зрозуміти: партія "Народний фронт" за підкуп виборців чи ні? Тому що участь в такому злочині на 206 окрузі в Чернігівській області бере депутат від цієї партії Олександр Кодола, більш відомий як Сашка-Полторашка – продає свої виступи за 1500 доларів (Вся країна бачила!) – і за такі гроші готовий говорити все, що завгодно. Вся країна бачила, скільки коштує "позиція" цього персонажа. Тільки ГПУ і НАБУ не догледіли. Сподіваюся, виправляться", – написав у Facebook Лозовий.

За словами Лозового, Кодола особисто бере участь в організації підкупу виборців на 206 окрузі і протидіє роботі правоохоронних органів, які борються з підкупом виборців."Оплачує послуги Сашки-полторашка в цьому випадку чинний мер Чернігова, екс-регіонал, який голосував за криваві закони 16 січня, Владислав Атрошенко, нині – мер Чернігова. Як злочинець, який організовує схеми підкупу може бути виїзним за кордон до розслідування справ, де він фігурує? Шановні колеги, вам не соромно, що в одній фракції/партії з вами – скупник голосів, який тисне на правоохоронців за бабло "ригов". Хотілося б знати вашу позицію щодо підкупу виборців. Чому у Мартиненко мандат забрали, а у Кодоли – ні? Чим він кращий? До речі, дзвонив Сашкові-полторашка тричі. Не бере від мене трубку. А дарма: дав би Полторашці двушку, щоб не купував виборців – підняв би акції цього смішного персонажа на $500", – написав нардеп.

Окремо Лозовий звернувся до патріотів.

"І окреме звернення до патріотів-націоналістів: Вам не соромно бути в одній фракції з скупниками, які ж ви інакше патріоти?" – запитав Лозовий.