Як і більшість політиків, Юлія Тимошенко тримає особисте життя в повній таємниці. Але однокласники та колишні сусіди нардепки розповіли деяку інформацію, передає Корупція.Інфо

Виявляється, сусіди чудово пам'ятають якою була Юлія Тимошенко. Один із сусідів, розповів, що сім'я зовсім не була бідною, а жила в достатку. В квартирі, яка належить батькам Тимошенко, ніхто із її рідних не живе, а проживає там обслуговуючий персонал її мами.

А от однокласник леді Ю розповів, що вона була спражньою красунею і зводила з розуму усіх хлопців-однолітків. Вже тоді вона виділялася силою духу, вміла гарно відповісти на претензії і була справжнім лідером. Віктор Осьмінін навіть розповів, як вони з Тимошенко бігали на молокозавод, щоб випросити морозива. 

Також відомо, що Юлія Тимошенко вчилася у звичайній школі і зовсім не була активісткою в навчанні, але трійок в неї не було. Політик займалася гімнастикою і всі думали, що вона побудує блискучу спортивну кар'єру. А коли вступила на навчання в Дніпропетровський гірничий інститут на факультет автоматики-телемеханіки, то була відрахована ще з першого курсу.

На жаль, рідні нардепки, які залишилися жити в Дніпропетровську, категорично відмовляються розповідати про неї. 

 

 

 

 

 

До слова, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що нардепи мають до кінця року звільнити голову Національного банку України Валерію Гонтареву, яка ще 7 місяців тому написала заяву про відставку і перебуває у відпустці.

Про це вона сказала сьогодні, 19 грудня, під час виступу на засіданні Верховної Ради.

За її словами, питання звільнення Гонтарєвої парламент має винести на розгляд у четвер, 21 грудня.

"Я хочу запитати, чому у цьому залі вже сім місяців не розглядається питання відставки пані Гонтаревої? Скажіть, будь ласка, як таке може бути, щоб сім місяців голова національного банку, яка підозрюється у корупції та зловживанні своїм службовим становищем, відпочивала і в той же час вважалася головою національного банку?", – звернулась до нардепів Тимошенко.

"Фракція "Батьківщина" наполягає, щоб питання відставки Гонтаревої було на четвер включене до порядку денного, щоб ця особа була відправлена у відставку, щоб проти неї була відкрита кримінальна справа по її словживанню службовим положенням і корупції на можливостях НБУ, а також практично за саботаж і непрофесійність щодо послаблення курсу гривні", – заявила лідерка "Батьківщини".

Вона додала, якщо у четвер парламент не звільнить Гонтареву, то це значить, що більшість у Раді "будуть причетні до зубожіння людей".  

Також вона звинуватила президента у змові з Гонтаревою і у маніпулюванні курсом гривні, та закликала викликати до парламенту Порошенка і голову НБУ для пояснень щодо ситуації з падінням курсу гривні.

 

Популярне: Від отриманих травм помер на місці: У Харкові посеред проспекту загинув молодий хлопець