У слідства є версія, що пограбуванняв будинку було несправжнім,повідомив генпрокурор

Генеральний прокурор Юрій Луценкоповідомив, що для отриманнярезультатів експертиз в рамкахрозслідування трагедії, яка сталася вКняжичах Броварського районуКиївської області, під час якоїзагинули 5 працівників МВС, потрібноне менше місяця. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Корупція.Інфо

"Ще немає балістичної та інших експертиз, як правило, це досить довгий час. Щонайменше, місяць", – сказав Луценко.

За його словами, у слідства є версія, що пограбування в будинку було несправжнім.

"У будинку поруч з постом розвідки ДСО виявлено сходи, розкриті вікна, а потім вже слідство встановило пограбування. Але ви не праві, там немає пограбування, там навіть пил не стерто, там відсунуто кілька ящиків і забрали кілька малоцінних речей і це наводить нас на думка, що це було псевдопограбування. І це одна з версій, яку ми відпрацьовуємо", – розповів Луценко.

Крім того, він зазначив, що в будь-якому випадку, працівники МВС спрацювали непрофесійно.

"Що б не сталося в цьому будинку, воно не несло на собі причинно-наслідкові зв'язки до безграмотної і бездумної команди йти звільняти двох взятих під затримання працівників ДСО, не визначивши, хто їх захопив. КОРД діяв так, як його вчили. Але перед ними повинна була піти розвідка, яка повинна з'ясувати, хто захопив працівників, скільки їх є, і тоді було б елементарно побачити машину Державної служби охорони МВС України", – додав генпрокурор.

Як повідомлялося, суд обрав запобіжний захід ще двом підозрюваним злочинної групи в Княжичах.

Нагадаємо, під час спецоперації в Княжичах в перестрілці загинули 5 поліцейських.