Депутати прийняли позитивне рішення щодо видобутку піску в Вознесенському кар'єрі

У Миколаєві депутат облради відзвітував перед кримінальним авторитетом прямо на сесії

Депутат Миколаївської обласної ради від партії "Блок Петра Порошенка" Федір Барна погодив своє особисте голосування і голосування всієї фракції "БПП" за надання гірничого відводу ТОВ "Південний кар'єр" для розробки родовища пісків "Вознесенське – 1" з людиною, чиє ім'я у нього в телефоні підписана як "Міша Мультик". Листування з цією людиною Барни зафіксував на фото кореспондент"Преступности.НЕТ"

 

У Миколаєві депутат облради відзвітував перед кримінальним авторитетом прямо на сесії - фото 1

"Міша, я голосую за особисто і всі за! Оціни це )) Зараз буде голосування … З тебе великий могорич!))) Я дам всієї фракції голосу", – написав депутат Барна. На це "Міша Мультик" відповів смайликом.

"Рішення прийнято. Вітаю", – відповів депутат.
"Пацанячих вчинок", – написав у відповідь "Міша Мультик".

Паралельно з цим Федір Барна вів переписку з головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко, яка написала Барні, щоб той відразу написав "Мультику".

"Він вже знає", – відповів Федір Барна, при цьому набираючи наступне повідомлення з текстом: "Ти розумієш, що я в конфлікт вступив в Давидом?".

 

У Миколаєві депутат облради відзвітував перед кримінальним авторитетом прямо на сесії - фото 2

Відзначимо, що т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Віталій Гончаров в грудні 2015 року називав людину на прізвище Титов миколаївським кримінальним авторитетом, "якого на сьогоднішній день всі називають "Мультик".Тим часом, побачивши те, що кореспондент сфотографував депутата за цим листуванням, Федір Барна підійшов до нього і сказав, що це його особисте листування і що журналіст не має права її публікувати, на що кореспондент відповів йому, що депутат перебуває на своєму робочому місці, а тому, якщо не хоче, щоб щось потрапило в камери, то це виключно його право не демонструвати це журналістам, а листуватися в коридорі.

Після цього Барна став писати кореспонденту, пропонуючи йому відкупитися грошима за те, щоб журналіст видалив ці фотографії. На це журналіст став "виводити" депутата на конкретику, в результаті чого Федір Барна запропонував гроші. На це кореспондент в якості експерименту запропонував ціну, написавши слово "три", але депутат став торгуватися, намагаючись зменшити суму.

 

У Миколаєві депутат облради відзвітував перед кримінальним авторитетом прямо на сесії - фото 3

В результаті депутат Барна вирішив "спрацювати на випередження", вийшовши на трибуну в залі Миколаївської обласної ради з заявою про те, нібито це журналіст вимагає у нього гроші за фотографії.

Примітно, що голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, яка також виявилася героєм листування, почала люто виступати в підтримку депутата.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, як президія облради після настійних рекомендацій депутата від "Опозиційного Блоку" Вадима Олабін, глави Михайла Соколова та Федора Барни прийняв рішення винести на сесію проект "Про надання гірничого відводу ТОВ "Південний кар'єр" для розробки родовища пісків "Вознесенське – 1". За наявною у редакції інформації, даний кар'єр контролюється головою міської парторганізації "Оппоблока" Ігорем Дятловим. Примітно, що напередодні сесії депутати від фракції БПП заявляли, що після корупційного скандалу будуть більш ретельно ставитися до подібних питань.

У підсумку депутати від фракції БПП проголосували за просувне депутатами від фракції "Оппоблока" питання. Останні, в свою чергу, підтримали представників БПП і "Батьківщини" стосовно "Агенції розвитку".