Під час зустрічі з Олегом Синюткою, головою Львівської ОДА, представники китайського бізнесу висловили інтерес до співпраці в паливно-енергетичній сфері.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, про своє бажання розташувати в регіоні своє виробництво розповіла Гуо Суфен, менеджер компанії «Beijing Fmenthyst – Light Science», передає Корупція Інфо.

«Ми б хотіли розмістити тут свої потужності, — повідомляє Гуо Суфен. – Але найбільший інтерес у нас викликає будівництво заводу з переробки сміття».

Зі свого боку, Олег Синютка наголосив, що будівництво сміттєпереробного заводу дуже актуально на даний момент, тому обласна адміністрація розгляне всі можливі форми співпраці.

«Ми підшукаємо ділянку землі, дамо інформацію про складові сміття, допоможемо отримати дозвільні документи, пов'язані з екологічною безпекою», — резюмував очільник області.

Також під час зустрічі з китайської сторони пролунали пропозиції про будівництво заводу з очищення стічних вод, виготовлення освітлення, енергозберігаючих технологій та ін.