Сихівський районний суд засудив на два роки умовно львів’янина, який погрожував своїй коханці оприлюднити фото та відео інтимних стосунків в інтернеті і вимагав від неї тисячу доларів за непоширення цих матеріалів, передає Корупція.Інфо

16 січня Сихівський суд завершив розгляд справи Володимира Г. Як зазначається у вироку, неодружений та раніше судимий чоловік познайомився з потерпілою у соцмережі «Однокласники». «Вони стали переписуватись, спілкувались по телефону та домовились про зустріч. У них були інтимні стосунки», – зазначено у вироку.

Після цього Володимир Г. протягом листопада 2016 року неодноразово телефонував потерпілій та погрожував оприлюднити її інтимні фото та відео статевих актів в інтернеті. За те, щоб зберегти світлини та записи в таємниці, він вимагав від жінки 1000 доларів.

«Коли потерпіла погодилась передати кошти, він вирішив заволодіти її майном. Вони домовились про зустріч на автовокзалі. Прийшовши на зустріч, потерпіла передала йому частину грошей у сумі 700 доларів, і його одразу затримали працівники поліції», – мовиться у вироку суду.

Суд кваліфікував такі дії зловмисника за ч.1 ст.189 КК України (вимагання). За це йому загрожувало два роки обмеження волі. Проте суд врахував щире каяття чоловіка і звільнив його від відбування покарання, призначивши іспитовий термін у два роки