На честь Дня незалежності Львовом проходить Марш нескорених, який стартував від Личаківського кладовища, де вшанували загиблих.

Після цього хода рушила до Військового госпіталю, що на вул. Личаківській, 26. У госпіталі проводять тематичний флешмоб для підтримки воїнів. Потім учасники маршу вирушають до Гарнізонного храму, що на вул. Театральній, 11, де отці служитимуть службу за здоров’я усіх захисників України.

«Ідею провести марш запропонував ветеран 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» Артур Кирєєв під час сесії міської ради 1 серпня. Міськрада підтримала ідею й запропонувала створити робочу групу, яка долучиться до організації маршу», – поінформували також у міськраді.

Артур Кирєєв зазначив: «Маршем хочемо вшанувати пам’ять загиблих Героїв, згадати хлопців, які захищають нас зараз, а також мотивувати поранених, які наразі перебувають на лікуванні у шпиталях. Також хочемо подякувати військовим, які захищають нас на фронті, щоб вони відчули, що ми про них пам’ятаємо».

Додамо, що раніше президент Володимир Зеленський скасував військовий парад до Дня Незалежності у Києві, натомість там відбулася Хода гідності за участі військових, волонтерів, медиків тощо.