У рамках реорганізації Державної фіскальної служби України на Львівщині утворили нову юридичну особу – Головне управління ДПС у Львівській області.

Як розповіли 032.ua у прес-службі ДФС Львівщини, зміни відбулися відповідно до постанови Кабміну №227 від 6 березня 2019 року.

31 липня 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про реєстрацію Головного управління ДПС у Львівській області.

Служба отримала код ЄДРПОУ 43143039 та розташована за адресою: м.Львів, вул. Стрийська, 35.

Виконувачем обов’язків начальника новоутвореного Головного управління ДПС у Львівській області буде Кресяк Василь Васильович.

Раніше Василь Кресяк був заступником начальника Головного управління ДФС у Львівській області, радником податкової та митної справи І рангу. Народжений 1966 року, навчався у Львівському політехнічному інституті на інженера-економіста. Спершу працював учнем ливарника пластмаси у цеху Майданського заводу на Закарпатті, після закінчення вишу працював заступником головного бухгалтера ТзОВ “Верхній Буг” в Золочеві.

Із січня 1996 року почав працювати у Львові в податкових органах на посадах старшого ревізора, начальника різних відділів, заступником начальника управління ДПА у Львівській області. З 2004 року був на керівних посадах у Рівненській об’єднаній державній податковій інспекції, управлінні ДПА Львівщини та управлінні ГУ Міндоходів у Львівській області.

З листопада 2014 року був заступником начальника ГУ ДФС у Львівській області, нагороджений почесними грамотами та нагрудним знаком ДПА України “За честь і службу”.

Згідно з декларацією про доходи за 2018 рік, Василь Кресяк одружений, має земельну ділянку та будинок в Сокільниках біля Львова, разом із дружиною володіє квартирою у Львові. Окрім цього, у власності посадовця є два будинки та три земельні ділянки в селі Майдан на Закарпатті.

Дружина Василя Кресяка – Олександра користується автомобілем Subaru Outbak 2013 року випуску, який зареєстрований на громадянина України Володимира Возняка.

Торік на посаді заступника голови управління ДФС у Львівській області Василь Кресяк заробив 314 тис. грн зарплати, а його дружина – 997 тис. грн доходу від підприємницької діяльності. Посадовець тримає готівкою 150 тис. грн, 22 тис. доларів США, 17 тис. євро, а його дружина – 13 тис. доларів США та 510 тис. грн.