У Москві, на Красній Площі, повісився чоловік на знак протесту проти правління Путіна по відношенню до України. Перед тим як вчинити таку дію, відомий художник прочитав маніфест за волю і свободу думки в Росії і закликав усіх повстати проти системи чинної влади. Невірно, але факт! Це той самий художник Петро Павленський, який прибив свою мошонку цвяхом до бруківці на Красній площі, 10 листопада. Як і минулого разу художник назвав свою дію акцією протесту. Але довго художник там не сидів, оскільки швидка допомога його відвезла в лікарню, де йому надали медичну допомогу. Від госпіталізації Павленський відмовився.

Коли в поліції з героя зажадали написати пояснювальну записку з приводу акції, що отримала назву "Фіксація", він заявив, що її можна розглядати як "метафору апатії, політичної індиферентності і фаталізму сучасного російського суспільства".Цього разу Петро Павленський був страшенно обурений політикою Путіна по відношенню до України. Художник спокійно стояв у черзі до мавзолею, і, здавалося б, нічого страшного не робив. Потім він почав читати нотації сусідові, що стояв поруч, про те, який Путін нелюд. Зав'язалася бесіда, почали втручатися все нові й нові люди, потім розгорілася ціла дискусія. Коли біля художника, який розповідав про зомбування російськими ЗМІ населення, про суть української політики, про істинне обличчя Путіна та багато іншого зібралося безліч народу і вже почала підтягуватися поліція, трапилося неймовірне.

Художник вибіг з натовпу, закинув уже готову мотузку з приробленою петлею на гак і повис без дихання. Але молодик, який стояв поруч вчасно підбіг до потерпілого і зняв його. На місце події приїхала «швидка», та вчасно надала медичну допомогу відкачала потерпілому. В заяві у поліції він написав про те, що не збирається жити в країні, якою править другий Гітлер.

Зараз Петро Павленський знаходиться в слідчому ізоляторі, де його утримуватимуть 14 діб, як мінімум. Далі його чекає суд і тюремне ув'язнення за наговір на державу і розпалювання суспільних заворушень.