Львівські міліціонери освоюють соціальні мережі. Начальник обласного МВС зобов'язав своїх підлеглих завести власні сторінки у Фейсбуці.

Тепер львівські правоохоронці, зареєструвавшись, додають себе в друзі до громадських діячів та журналістів. Навіщо? Далі у сюжеті.

Сторінка у Фейсбуці – спосіб ефективної комунікації. У цьому переконували начальника Львівської обласної міліції журналісти та активісти.

 

"Я не можу сказати, що начальник міліції погодився одразу. Це було з деяким скрипом, але в принципі дуже швидко він зареєструвався", – розповідає член Наглядової ради при ГУ МВС у Львівській області Вікторія Балицька.

 

Сторінка у головного львівського міліціонера з'явилася влітку. На обкладинці – фото облуправління, на аватарці – сам Дмитро Загарія.

У друзях близько тисячі людей.

 

"Кожен день десь 40-50 чоловік. Дуже багато людей, які готові надавати інформацію, допомагати. От за сьогодні до мене надійшло 14 повідомлень".

 

Загарії багато пишуть про несправедливість, не реагування, помилки. Ось – зауваження про фотографії начальника главку під вивіскою розформованого "Беркута".

 

"Дійсно, не звернув уваги на вивіску, виправлю ситуацію", – обіцяє Дмитро Загарія.

 

Один із останніх записів – про переслідування активістів та волонтерів, яким розбили вікно в машині. Від міліції вимагають терміново розібратися.

Аби не віддуватися одному, Дмитро Загарія зобов'язав і підлеглих завести сторінки. Начальники райвідділів міста та області не ослухались.

Роман Гранківський – один з найактивніших користувачів. Каже, пишуть різне. І корисне, і образливе.

 

"Відверто неприємні є, по шаблону більшість людей міліцію сприймають як міліцію, не як кожного працівника, як індивідуума, а як структуру", – каже начальник Франківського райвідділу ГУ МВС у Львівській області Роман Гранківський.

 

Міліціонери, зареєструвавшись, додаються у друзі до громадських діячів та журналістів.

 

"Все, що тут ви напишете можуть побачити всі і міліціонер так просто проігнорувати вже не може. Читає і його керівництво, і він змушений якось реагувати.

 

Хай просто відповіддю в соцмережі", – запевняє член Наглядової ради при ГУ МВС України у Львівській області Вікторія Балицька.

 

"Вони не можуть не реагувати, якщо вони не відреагують, то буду реагувати я", – каже начальник ГУ МВС України у Львівській області Дмитро Загарія.

Поки що важко судити, наскільки прозорою роботу Львівської міліції зроблять сторінки керівників у Фейсбуці. Але це – уже якась зміна.

Реформи обіцяють і на більш високому рівні. Нову міліцію ми маємо побачити через три роки, кажуть у міністерстві.

 

 

Джерело: ТК Інтер

 

новини про Львів