Головні новини Львова
Подобається

Підозрюваного у нападі на Лещенка, Найєма і Заліщук взяли під варту на 60 діб

29/10/2014     Автор: Яна Романська
Підозрюваного у нападі на Лещенка, Найєма і Заліщук взяли під варту на 60 діб

Закінчилося судове засідання по обранню запобіжного заходу для жителя Миколаєва Дениса Бричковского, який підозрюється в здійсненні нападу на кандидатів в народні депутати.

Як відомо, у день виборів, 26 жовтня, в Кіровоградській області, селі Субботіци невідомі закидали каменями машину, у якій знаходилися кандидати в народні депутати Лещенко, Найєм і Заліщук. Ніхто з пасажирів не постраждав.

Так, згідно з постановою суду, Дениса Бричковского взяли під варту на 60 діб. Обвинувачений може оскаржити це рішення в апеляційному суді.

Читати: Найскандальніші подїі виборів: “кримінальні хроніки

Згідно з матеріалами справи, група молодих людей з Миколаївської і Кіровоградської областей 26 жовтня 2014 знаходилися на зйомній квартирі. Там вони отримали вказівку їхати в селище Субботіци для того, щоб зупинити автомобіль, в якому знаходилися нібито порушники виборчого процесу. За цю «роботу», за словами Бричковского, платили по 300 гривен в день.

«Ніхто не хотів завдати ніякої шкоди. Нам запропонували роботу – поїхати на вибори, щоб не допустити бійок і інших порушень на виборах… Трохи менше за два тижні ми їздили областю і спостерігали за порядком. Нікому я не збирався завдати шкоди і глибоко розкаююся», – заявив підозрюваний.

Як відомо, Денис Бричковский – уродженець Миколаєва, 1993 роки народження. Чоловік ніде не працює, студент 5 курсу інституту Кораблебудування факультету Олімпійського професійного спорту, до кримінальної відповідальності не притягувався.

Термін запобіжного заходу завершиться 25 грудня. У разі ж доказу провини Бричковського, чоловікові загрожує до 7 років ув’язнення.

Також з ним був затриманий і контрактник першого батальйону 79 – й аеромобільної бригади з Миколаєва який після поранення в зоні АТО знаходився у відпустці, повідомляє радник глави МВд Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

“Один з семи нападаючих і закидаючих каменями мікроавтобус з журналістами виявився боєць – контрактник першого батальйону 79 аеромобільної бригади з Миколаєва. Він знаходився у відпустці після поранення отриманого в зоні АТО”, – повідомив Геращенко.

Матеріали по ньому будуть виділені в окреме виробництво і передані у військову прокуратуру.

“Шкода, що героя АТО було так легко спокусити невелике винагородою за участь в силовій підтримці одного з кандидатів в 102 виборчому окрузі”, – пише радник Авакова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що троє затриманих – жителі Миколаївської області, ще двоє – Кіровоградською. 27 жовтня затримані були допитані, з ними проведені очні ставки за участю водія і журналістів, які бачили і упізнали нападаючих.

 

Джерело: Інформаційний портал Кіровоградщини