Служба приміських пасажирських перевезень Львівської магістралі виявила під час останніх перевірок низку порушень посадових інструкцій серед провідників.

Основні недоліки, виявлені під час останніх перевірок на Львівській залізниці, – проїзд безквиткових пасажирів, надлишки чи недостатня кількість грошей у касі. Відтак керівництво залізниці звертається до пасажирів із проханням вимагати під час оплати у провідників проїзні документи як підтвердження свого права на проїзд.

Про це повідомили сьогодні, 18 серпня, в прес-центрі Львівській залізниці, де також запевнили:«Зі свого боку магістраль постійно проводить роз’яснювальну роботу з працівниками щодо недопущення перевезення безквиткових пасажирів чи інших фінансових порушень у поїздах. Якщо виявляють грубі порушення – з провідниками розривають контракт. До прикладу, внаслідок перевірок регіональних потягів, які відбулись 17 липня та 3 серпня, чотирьох провідників звільнили, а ще трьом оголосили догану.

Шановні пасажири, пам’ятайте! Під час подорожей вимагайте у провідника свій квиток. Він – гарантія вашої безпеки та офіційний документ, який підтверджує ваше право на проїзд. Через недобросовісних провідників, які кладуть гроші собі у кишеню, падає рівень рентабельності перевезень, що може призвести до відміни курсування поїздів».‡агрузка...