ляшко ы гонтарева

Ляшко та його депутати не дали повноцінно виступити голові Нацбанку Валерії Гонтаревій на засіданні Верховної Ради. Під крики «Відставка!» вона так і не змогла докінчити свою доповідь. Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «5 Канал».

Під час планарного засідання парламенту депутати від «Радикальної партії» Олега Ляшка заблокували трибуну Ради, де виступала головаНБУ, з вигуками «Відставка!». Після того, як спікер ВР Володимир Гройсман заспокоїв депутатів, Гонтарева так і не продовжила свій виступ.

 


Нагадаємо, глава Національного банку України Валерія Гонтарєва під час свого виступу у Верховній Раді 6 березня озвучила суму збитків для країни за 2014-2015 роки через неплатоспроможні  банки.

Також повідомлялось, що лідер Радикальної партії впевнений, що у випадку переформатування Кабміну сяде в крісло першого віце- прем'єра.

"Уряд має бути найближчим часом переформатований, більше того, я вам скажу, що сам збираюся йти в уряд. У мене вже відбулася розмова з прем'єр-міністром і Президентом. Швидше за все, у складі переформатированного уряду я буду працювати на посаді першого віце-прем'єр-міністра", – зазначив він.

Джерело: Корупція.інфо