Приїзд екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі до Хмельницького, викликав справжній фурор серед місцевих жителів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Аваков може тільки позаздрити!!! Стало відомо, яку зарплату отримала скандальна Дєєва

Так, політик опублікував на своїй сторінці відео, якому відображені моменти його прогулянок по місту, спілкування з городянами, а також мітинг, який провів глава “Руху Нових сил”.

На відео можна побачити, що величезна кількість людей прийшла послухати політика, а також спробувати поставити йому свої запитання. Люди, зокрема, тягнули до Саакашвілі руки, просили сфотографуватися з ним, вигукували слова подяки та компліменти. Так, на кадрах чутно, як якась жінка каже Саакашвілі: “Пан Міхо, який ви гарний”.

“Спілкування з людьми на вулицях Хмельницького. Там я зустрів олімпійського чемпіона, відомого батюшку, батька Миколу – героя Майдану, людей різного віку”, – прокоментував відео Саакашвілі.

Нагадаємо, днями лідер політичної партії «Рух Нових сил» Михайло Саакашвілі подав прохання про надання йому політичного притулку в Україні.

Як вже повідомлялось раніше, жителі Південної Пальміри розповіли, як вплинув на місто приїзд колишнього губернатора області Михайла Саакашвілі.

Також стало відомо,що копи нарахували 172 «тітушок», які 10 вересня в Краковці зустрічали колишнього грузинського президента Міхеїла Саакашвілі.