Зірка збірної Уельсу Гарет Бейл може залишитися в Реалі

Джонатан Барнетт, агент крайнього нападника Реала Гарета Бейла, заявив, що у його клієнта немає жодних проблем в команді і він має намір залишитися в Мадриді і на наступний сезон.

“Не дивлячись на те, що пишуть в іспанській пресі, він щасливий, і каже на хорошому іспанською мовою, і між ним і рештою гравців в команді немає ніяких проблем. Люди, які пишуть ці речі, нічого не знають про нього”.

“Не було жодної розмови про те, щоб Гарет покинув Мадрид. Цього літа він нікуди не дінеться.Не дивлячись на те, що писали ЗМІ писали раніше, він задоволений, він хоче залишитися в Реалі, і вони хочуть того ж”, – наводить слова Барнетта Mirror. Нагадаємо, у півзахисника Реала Гарета Бейла погіршилися відносини з партнерами по команді. За даними Marca, між багатьма з них і валлійцем зростає відчуження. 

Футболісти не розуміють, чому Бейла включили в стартовий склад на матч Ла Ліги з Барселоною (0: 1). Після того як його замінили на 61-й хвилині, хавбек посидів кілька хвилин на лавці поруч з Марсело, після чого відправився в роздягальню і пішов додому, навіть не дочекавшись закінчення гри.