Жіноча тенісна асоціація (WTA) оновила рейтинг кращих тенісисток світу. Перша ракетка України одеситка Еліна Світоліна, дійшовши до півфіналу турніру в Індіан-Уеллсі (її кривдниця, 18-річна канадка Бьянка Андрееску, в підсумку виграла перший в кар'єрі трофей WTA, обігравши у вирішальному матчі німкеню Анжелік Кербер – 6: 4 3: 6, 6: 4, і стала наймолодшою ​​чемпіонкою Індіан-Уеллса за останні 20 років), піднялася на одну сходинку і тепер входить в топ-п'ятірку списку.

Ще дві наші співвітчизниці, що входять в топ-100 світового рейтингу, зберегли свої позиції – Леся Цуренко продовжує займати 28-е місце, а Даяна Ястремська залишилася на 37-му. Також впритул до сотні кращих підібралася Катерина Козлова, що піднялася з 114-ї на 101-у позицію.

Додамо, що всі згадані тенісистки зіграють на турнірі, який пройде в Майамі. Козлова почне свою участь з кваліфікації, Ястремська стартує з першого раунду, а Цуренко і Світоліна – з другого.

На першому місці світового рейтингу залишається японка Наомі Осака, на другому – спортсменка з Чехії Петра Квітова, третє місце зайняла румунка Симона Халеп, а четверте – німкеня Анжеліка Кербер.