Американський боксер-легковаговик Теофімо Лопес критично висловився про чемпіона світу за версіями WBA і WBO Василя Ломаченка. 

"Інші боксери занадто сильно поважають Ломаченка, вони просто налякані. Бояться відкритися перед ним, адже він може завдати багато панчів. Ломаченко думає, що в цьому спорті він Бог, але якщо ми колись зустрінемося, я покажу йому, що він зовсім не Бог. Є лише один Бог.

Ломаченко поводиться зовсім нескромно. Я принижу його зад. Я не поважаю його, в цьому і є різниця між мною та іншими хлопцями, які піднесли його. Знаєте, що я зроблю з Ломаченком? Розчавлю як таргана", – сказав 21-річний Лопес в інтерв’ю Boxingmonthly.

Нагадаємо, що в своєму останньому бою Василь за очками впевнено переміг Хосе Педрасу. Таким чином, здолавши пуерториканця, українець вперше у кар'єрі об'єднав пояси. Після цього бою в активі Ломаченка 12 перемог (9 нокаутів) та одна поразка.

Свій наступний поєдинок Василь проведе 12 квітня. Його опонентом буде британець Ентоні Кролла. На кону стоятимуть пояси WBA та WBO, якими володіє українець.