Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Володимир Луста звільнений із займаної посади відповідно до Закону «Про очищення влади».

«Відповідно до статей 2, 10 і пункту 3 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про очищення влади» , пункту 7-2 статті 36 Кодексу законів про працю України, звільнити Луста Володимира Вікторовича 31 жовтня 2014 з посади заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації по підставах, передбачених Законом України «Про очищення влади» , – говориться в документі.

Як вказано в розпорядженні, основою став лист – узгодження Адміністрації Президента України.Додамо, що Володимир Луста вже з’явився в онлайн – реєстр люстрированных чиновників, створений Міністерством юстиції. Колишній чиновник не зможе обіймати керівні посади на державній службі впродовж 10 років.

Раніше губернатор Миколаївської області заявив, що під дію Закону «Про очищення влади» можуть потрапити чиновники, які могли б бути корисними для держави і, зокрема для Миколаївської області. Одним з таких людей він назвав свого заступника з питань агропромислового комплексу і торгівлі Володимира Лусту.

 

Джерело: Преступности.НЕТ