Фракція «ОПЗЖ» у Полтавській міськраді може «схуднути» щонайменше на одного депутата — Євгена Момонта, начальника планово-виробничого відділу Будівельно-монтажної фірми «Укргазпромбуд» ПАТ НАК «Нафтогаз».

Як стало відомо з кількох різних джерел, він вирішив далі працювати з командою партії «Рідне місто». До речі, Євген Момонт разом з цієї фракцією не прийшов на засідання 4-ї сесії міськради минулої п’ятниці. Окрім цього разом з ним може піти й Тетяна Годяк, голова земельної депутатської комісії.

Сам Євген Момонт поки утримується від коментарів на цю тему. Але відомо, що після виборів він не зміг пробачити рішення голови міської організації «ОПЗЖ» Іллі Киви призначити головою фракції не його, а Оксану Деркач. Можливо, існують й більш вагомі причини для залишення Момонтом лав фракції.

Ілля Кива, який раніше відкидав можливість розколу у фракції, прокоментував «Полтавщині» інформацію про кількісне скорочення команди «ОПЗЖ» у міськраді.

За його словами, поведінку Євгена Момонта слід розглядати не з політичної, а кримінальної точки зору:

— Нацполіція та служба безпеки «Нафтогазу» проводять слідство стосовно заяв щодо вимагання Євгеном Момонтом грошових коштів. Це все внесено в ЄРДР. За рішенням Стратегічної ради партії, на час проведення слідства Момонта відсторонено від будь-якої партійної діяльності, щоб не постраждала репутація партії. Щодо його можливого відкликання, то після вручення йому підозри, ми будемо просто зобов’язані очистити наші лави від тих людей, які порушують закон та партійну дисципліну.

Щодо кримінальних проваджень, то вони підтверджуються витягом з ЄРДР, де йдеться про те, що 18 червня до поліції із заявами звернулися заступниця голови Полтавської райради Каріна Дячун та голова Подільської райради Полтави Сергій Білокінь. Заявники стверджують, що Євген Момонт із січня 2021 року вимагає з них грошові кошти з погрозою фізичного насильства.

Відзначимо, що Партія «Опозиційна платформа – За життя» за 250 гривень пропонує молодикам покласти разом із членами політсили квіти та вшанувати пам’ять ветеранів «Великої вітчизняної війни». Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє активіст Сергій Стерненко.

«Не хочете завтра о 4 ранку з Кивою за 250 грн постояти на честь нападу одного союзника на іншого?», – написав активіст.

Стерненко, зокрема, опублікував скріншот повідомлення, у якому сказано, що у ніч проти вівторка, 22 червня, потрібні «хлопці ,чоловіки 18-45 років. Чисті, вибриті, охайні, адеквати! Обовязково у білих сорочках Не у спортивних штанях чи шортах, а в брюках або джинсах».

Охочим взяти участь у акції належить також пройти фейс-контроль, зокрема «надати фото без пляжних окулятів, крупним планом, у повний зріст».

«Добровольців» обіцяють доправити до місця акції автобусом. Відбуватиметься вшанування чомусь уночі.

«Збір із 2:00-2:30. Приїзд до Батьківщини-Матері в 3:30. Початок заходу о 4:00-5:00 ранку. Оплата 250 гривень», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно у мережі з’явилося непристойне відео із народним депутатам від «Опозиційної платформи – За життя» Іллею Кивою. Він сховався біля колони в сесійній залі Верховної Ради, приспустив штани до трусів, щоби заправити свою сорочку. Кива робить цю процедуру прямо перед жінкою, яка сиділа поруч.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.