Кабінет міністрів вніс зміни в постанову по державну реєстрацію транспортних засобів.Про це повідомили в прес-службі МВС України.

Згідно з нововведеннями, реєстрація газобалонного обладнання та видача тимчасового реєстраційного талона при передачі права користування авто не вимагає обов'язкового експертного огляду.

Відтепер, огляд не треба проводити при реєстрації нових транспортних засобів, вибракуванні авто та перереєстрації машини у зв'язку зі зміною особистих даних, місця проживання власника.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Нагадаємо, в Україні можуть змінити процес розмитнення автомобілів. Ряд змін у Тимчасовий порядок митного оформлення транспортних засобів підготували народні депутати і Міністерство фінансів. Про це повідомила голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Ці зміни насамперед мають вирішити проблему коригування митними органами вартості транспортних засобів, щодо яких здійснюється митне оформлення. Втручання в методику визначення митної вартості транспортних засобів привело до створення величезних черг на митницях і створило перешкоди для власників авто з іноземною реєстрацією для розмитнення своїх авто як можна швидше в пільговий період", – йдеться в повідомленні.