16_Hay
До Львова завітали школярі з прифронтового міста Маріуполь. Протягом тижня гості знайомляться з культурною спадщиною нашого регіону, відвідують львівські підприємства та організації, зустрічаються із громадськими активістами та волонтерами. Разом з львів'янами юні маріупольці відзначать День Незалежності України. Про це Корупція Інфо, повідомили у Громадському секторі Євромайдану (Львів).

Львівські та маріупольські активісти поставили собі за мету не лише налагодити дружнє спілкування між школярами з двох міст, а й обов'язково познайомити дітей зі Сходу з історією та культурою Львівщини, з активними людьми, що тут живуть і працюють.
1_Arr1"У нашій групі 37 школярів віком 12-16 років, – зазначає Любов Широченко, Благодійна організація "МІКС" (Маріуполь).

Це діти учасників АТО, волонтерів, громадських діячів, а також місцевих правоохоронців, які несуть службу на блокпостах, зокрема у Мар'їнці. Серед них є й переселенці з Криму, Волновахи, Слов'янська. Деякі з цих дітей втратили рідних під час військових дій.
 

8_Police2

12_NewPol

Протягом тижня маріупольці оглядали місто й подорожували замками Львівщини, познайомились із керівництвом львівської міліції, побачили, як готуються до початку роботи поліцейські з нової патрульної служби та привітали їх у день складання присяги.

 ‡агрузка...