Відразу після затримання голови ДФС Романа Насірова у будівлі Одеської митниці сталася пожежа, постраждав кабінет в. о. начальника митниці Геннадія Іваненка.

Про це в інтерв'ю повідомила екс-начальник Одеської митниці Юлія Марушевська, передає Корупція.Інфо

Іваненко було призначено після її звільнення, він був "людиною Насірова", який відмовився звільняти його, незважаючи на відповідні подання, а під час її керівництва обіймав посаду заступника начальника митниці з протидії митним порушенням, зазначила Марушевська. 

Популярне: “Ніякий не Джокер”: у мережі показали, який вигляд зараз має колоритна суддя з Рівненщини

За її словами, під час ліквідації пожежі водою було залито комп'ютери та цифрову техніку відомства – таким чином знищувалися певні докази корупційних злочинів. Також вигоріли або були залиті водою ще кілька кабінетів митниці.  

"Після затримання Насірова на Одеській митниці сталася пожежа у будівлі, де встановлено усі комп'ютери. І пожежники залили всю техніку водою. Як я розумію, таким чином знищувалися якісь докази й бази даних. Вони зрозуміли, що НАБУ вирішило взятися за Насірова всерйоз. А один з його промислів  – робота з майданчиками, з ринками, куди йдуть товари за заниженою ціною й без сплати внутрішніх податків. Включаючи той-таки "7 кілометр". Насіров із цими компаніями дуже щільно "працював", – заявила Марушевська.