Військова прокуратура спільно з Національною поліцією викрили на хабарі у 2 тисячі доларів начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської обласної державної адміністрації, передає Корупція.Інфо.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України.

Встановлено, що чиновник вимагав хабар у сумі 2000 доларів за надання впливу на посадових осіб військового комісаріату про зняття двох осіб призовного віку з військового обліку та їх не призову на військову строкову службу.

Чиновника затримали безпосередньо під час отримання хабара в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Проводяться першочергові слідчо-процесуальні дії.

Популярне: "На риболовних сітях на оптовому ринку": Пристрасна парочка не стримала свій порив на очах у сотні роззяв

Затриманому готують повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди для себе або третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди). Також готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.